Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Valiz Etiketi
biala-valiz-etiketi-resim-1192.png

Biala Valiz Etiketi

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Valiz Nedir?

Valiz Etiketi Hakkında

Valiz bir bagaj şeklidir. Genellikle, yuvarlak, yuvarlak köşeli, metal, sert plastik veya şeklini az çok koruyan bez, vinil veya deriden yapılmış bir şekilde yassı, dikdörtgen şeklinde bir çantadır. Vinil, deri veya kumaş valizlerin metal bir çerçevesi olabilir. Bir tarafında taşıma tutamağı vardır ve özellikle seyahatler sırasında giysi, tuvalet malzemeleri ve diğer küçük eşyaları taşımak için kullanılır. Valizler anahtar veya bir kombinasyonla kilitlenebilir.

Başlangıçta, valizler yün veya ketenden yapılmıştır. Deri aynı zamanda bavullar için popüler bir malzeme haline geldi. Tahta valizleri örtmek için ya da sadece katlanabilir valizler için kullanıldı. Valizlerden yapılan tüm malzemeleri belgelemek zordur. Üretilen tüm tüketim malları gibi, valiz yapmak için seçilen malzemeler de zamanlarının bir ürünüdür. Yün, ahşap, deri, metal, plastik, fiber kompozit, hatta geri dönüştürülmüş malzemeler bile genel bavul malzemelerdir.

En sağlam valizler genellikle naylon gibi polimerlerden yapılır ve oyuklara ve sıvının içeri girmesini önleyen bir kaplamaya sahiptir. Dikişler birbirine tutturulabilir veya güçlü naylon ipliklerle dikilebilir. Genel olarak dikişli bavullar yapıştırılmış konstrüksiyona göre zamanla dayanır ve kilit veya mandal bulunur.

Birçok modern valiz, sabit veya uzatılabilir bir tutamakla veya geri çekilebilir veya istiflenebilir bir tasma ile sert düz yüzeylerde çekilmelerini sağlayan yerleşik küçük tekerleklere sahiptir. Bazı durumlarda kordura veya tegris gibi tescilli malzemelerden yapılır.

 

Promosyon Valiz etiketi, gerek yurtiçi seyehatlere gerek yurtdışı seyahetlerde bavulunuz çantanız veya valizini rahtatlıkla bulabileceğiniz bir üründür. Valiz etiketi sayesinde havalimanında, otogarda oluşan kayıplarda bulan kişinin size ulaşması açısından çok önemlidir. Kayıp bağajınızda valiz etiketi var ise üzerinde sizinde iletişim bilgilerinizin olması durumunda size ulaştırılması çok hızlı olmaktadır.

Promosyon Valiz etiketi veya Logolu valiz etikinin Kullanım alanları; Tur Operatörleri, seyahat acentalar, uçak bileti satış noktaları, otobüs firmaları, taşımacılık ve nakliye firmaları, havalimanı otel transferi yapan firmalar, gezi seyahat düzenleyen organizatörler, Oteller, Organizasyon ve Fuar Firmaları

 

Bavul etiketi ve valiz etiketinde kullanılan baskı tekniği serigrafi baskı olarak bilinir. Çalışma ve taleb göre tek renk, 2 renk , 4 renk ve uv baskı olarak da üretilmektedir.

Havale / EFT (%5) :0.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan