Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Kimlik İpi
baskili-kimlik-ipi-resim-1212.jpeg

Baskılı Kimlik İpi

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Kimlik İpi Nedir?

İp Nedir Nasıl Üretilir?

Kenevir, kendirden, yün, pamuk, ipek böceği kozası, keten, naylon gibi bazı bitki ve maddelerden bükülerek yapılan ve istenilen inceliğe, istenilen katlara ulaşması için yeniden bükülerek oluşan upuzun maddeye ip ve ya iplik denilmektedir. İp, ince sicim gibi olanıdır. Biraz daha kalını urgandır. En çok kalını olana ise halat denilmektedir. İplik ile kumaş, bez dokunur ve bu kumaşların dikiminde kullanılır.

İp çeşitleri bilindiğinden fazladır. Üç grupta iplik üretimi yapılır. Öncelik olarak kullanılan hammaddesine göre iplik üretilir.  Yani pamuk, keten yün gibi… Sonra fantezi, krep ve katlı gibi yapılarına göre ayrılır. Son olarak dikiş ipliği, örgü örme ipliği gibi kullanım alanlarına göre gruplandırılır.

İpler hayvansal, bitkisel ve ya kimyasal olan maddelerin işlenmesinden sonra iplik olarak ortaya çıkar. Kullanım alanlarına göre kalınlık, renk ve kat sayısı verilir. Sağlamlık kontrollerinde sürtünmeye dayanıklılığına, kullanım sonrası kalitesini korumasına, elastik olmasına, renk atmamasına, temizlik kimyasallarındaki tepkimesine ve ışık altındaki renk değişimine bakılır. Tüm kontrollerden olumlu sonuç alan iplik satışa sunulur. 

Üretimimiz Saten İplere Süblüme (süblime) baskı olarak yapılmaktadır. Genellikle 2 eninde istendiği takdirde farklı enliliklerde de üretim yapılmaktadır. Ayrıca ense kopmalı, ara paratlı, metal kancalı, paris kancalı, tel kancalı, kare kancalı olarak da üretimimiz vardır. Üretimimizde renk sınırlaması yoktur istenilen renkte baskı yapılmaktadır.

Kimlik İpi Hayatımızın bir çok alanında kullanılmaktadır. yaka ipi , boyun ipi , boyun bağı olarak da adlandırılmaktadır.

Kulllanım Alanları oldukça geniştir. Tur operetörleri, teknik servisler, seyahat acentaları, Fabrikalar, Güvenlik firmaları, fuar firmaları, fuara katılan organizatörler, fuara katılımcılar, Tanıtım günleri, Panellerde Çok rahatlıkla kullanılmaktadır. Renk sıkınıtısı olmadığı için istendiğinde 20 farklı renkte de baskı yapılarak organizasyonu çok hızlı ve kolaylaştırmaktadır. Bir organizsayonda eger 5 otobüs var ise bunların iplerinin rengini 5 otobüse göre ayırt edici olarak da üretilebilinir.

 

Boyun İpinde, Özel Kimlik ipi, özel isme kimlik ipi, kişiye özel desen ve isimde yazmak mümkündür. Kırmızı zeminli firma baskılı kimlik ipi, yeşil renk yazıyla kimlik ipi çift kancalı kimlik iplerimizde stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Kimlik ipinde uygun fiyatları bizde bulablirsiniz.

Havale / EFT (%5) :0.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan